top of page

Projekt

Celková koncepce domu vychází z myšlenky maximáního kontaktu s okolní zelení, jak při dálkových výhledech do okolí tak bezprostředně u bytů na terasách či zahradě. Pokud se chcete o našem exklusivním projektu dozvědět více, rádi se s Vámi potkáme a osobně projekt představíme.

Zvyrazneni-patra===1NP.jpg

Bytová jednotka č. 1
Přízemí s předzahrádkou

Byt v přízemí o rozloze 189 m² má mimo terasy (82 m²) k dispozici také zahradu o velikosti 308 m². Byt je proto ideální pro každého, kdo zde bude rád trávit svůj volný čas.

Zvyrazneni-patra===2NP.jpg

Bytová jednotka č. 2
První patro s terasou

Byt v prvním patře o výměře 189 m² má k dispozici nadstandardní terasu o velikosti 101 m². Je tedy ideální volbou pro všechny, kteří ocení soukromí a krásný výhled do okolí.

Zvyrazneni-patra===3NP.jpg

Bytová jednotka č. 3
Penthouse:
druhé patro s terasou
a střešní terasou

Byt v druhém patře o výměře 189 m² má k dispozici terasu o velikosti 114 m². Jedinečné výhledy poskytne střešní terasa o velikosti 55 m², přístupná venkovním točitým schodištěm z terasy bytu.

Společná zahrada

Pro chvíle pohody a přátelská setkání se sousedy bude pro uživatele domu k dispozici společná část zahrady. Lze na ní vybudovat dětský koutek, hřiště na petanque, bylinkové záhony... Zkrátka cokoliv, co se bude uživatelům domu zamlouvat.

Podzemní garáže

Garáž v suterénu domu jsou vybaveny výtahem, na pozemek Vás vpustí dálkově ovládaná vjezdová brána. K dispozici jsou vždy dvě velkorysá parkovací místa pro každý byt.

Líbí se vám tento projekt?
Hledáte něco nevšedního?

Zaujal Vás moderní architektonický styl viladomu, citlivě zasazeného do klidného prostředí zeleně rezidenční čtvrti Troja? Toužíte po prosluněném bydlení s rozsáhlými terasami a snadnou dostupností do centra Prahy? Rád si s Vámi sjednám schůzku a projekt blíže představím.

Jaroslav Semerák

manažer výběrových řízení Vomastek Real Estate

Vzkaz byl předán, děkujeme!

VomastekInvestment===logo-bar.png
Jablonka-logo-left6-bar.png
logotyp_A32_white.png
bottom of page